Przykładowe nasze realizacje

Biuro
Szkoła
Przedszkole
Przychodnia stomatologiczna
Dom weselny
Przychodnia zdrowia
Szkoła podstawowa
Dom weselny
Hala sportowa
Centrum medyczne
Szkoła Jezuitów
Biuro
Ośrodek wczasowy
Plac zabaw
Browar biura
Szpital
Urząd gminy

Montaż wykładzin PCV, wykładzin dywanowych, paneli LVT, drzwi wewnętrznych – realizacje

Wszystkie realizacje montażu wykładzin, paneli LVT, czy drzwi wewnętrznych wykonujemy na podstawie współpracy z zaufanymi i cenionymi na całym świecie producentami. Jako firma z wieloletnim stażem i ugruntowaną pozycją na rynku gwarantujemy Państwu pełen profesjonalizm i wykonanie usługi na najwyższym poziomie. Stosowane przez nas systemy podłogowe są bardzo trwałymi rozwiązaniami, spełniającymi wszelkie funkcjonalne oraz projektowe wymogi we wszystkich segmentach rynku. Idealnie sprawdzają się w takich obiektach użyteczności publicznej jak: szpitale, hotele, gabinety lekarskie, hale sportowe, biura, galerie handlowe, kina, teatry, szkoły czy uniwersytety. 

Każdy montaż przeprowadzamy z dbałością o szczegóły.

Używane przez nas panele LVT i wykładziny są zróżnicowane pod kątem struktur, wzorów oraz barw. Ich naturalny wygląd sprawia, że idealnie wkomponują się w każde otoczenie. Są bardzo wytrzymałe i odporne na zarysowania, niską i wysoką temperaturę czy zalania. Posiadają także atest antypoślizgowy, co czyni je bardzo bezpiecznymi w użytkowaniu. Zapewniają lepszą akustykę pomieszczenia i jego schludny, estetyczny wygląd. Trwałość stosowanych przez nas produktów gwarantuje, że efektem będą Państwo cieszyli się przez wiele lat.

Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć obrazującej wybrane montaże, które przeprowadziliśmy. Jeśli podobają się Państwu rezultaty naszej pracy, zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego. Każde zlecenie jest wyceniane indywidualnie, w zależności od wielkości projektu i wybranych materiałów. Istnieje możliwość umówienia się na bezpłatną prezentację produktów, podczas której nasz doradca handlowy pomoże dobrać odpowiednie modele paneli LVT lub wykładzin i odpowie na wszystkie pytania.