O nas

Od ponad 25 lat jesteśmy zespołem specjalizującym się w montażu różnorodnych wykładzin obiektowych: dywanowych, PCV oraz paneli LVT. Przed podjęciem współpracy umożliwiamy udział w prezentacji naszych produktów, a także zapewniamy bezpłatną wycenę. Podczas tego spotkania nasz doświadczony doradca handlowy służy pomocą w doborze odpowiednich materiałów i odpowiada na wszelkie pytania. Zachęcamy gorąco do zapoznania się z naszą ofertą.

    


        

       

    

Kontakt do naszego biura:
telefon: 604 554 954
biuro@mtbplus.pl 

Godziny otwarcia:
pon.-pt.: 9:00 - 17:00
     

    
     
        

MTBplus wykladziny

Należymy również do jednej z największych sieci sklepów "Fachowiec", co umożliwia nam oferowanie kompleksowego montażu podłóg winylowych, drewnianych, laminowanych, a także drzwi wewnętrznych i zewnętrznych zarówno dla klienta indywidualnego, jak i w przypadku inwestycji budowlanych. Razem z nami, Twój projekt nabierze wyjątkowego charakteru, a solidność naszej pracy gwarantuje trwałość i satysfakcję na lata.

     


  

Nasz salon Fachowiec znajduje się:
ul. Śniadeckich 12
33-300 Nowy Sącz

Kontakt do salonu:
telefon: 784 50 44 33
fachowiec@mtbplus.pl

Godziny otwarcia:
pon.-pt.: 9:00 - 17:00
sob.: 9:00 - 12:00*

*w każdą pierwszą sobotę miesiąca salon Fachowiec jest nieczynny

 

salon Fachowiec Nowy Sącz

Zrealizowanie wielu świetnych projektów pozwoliło nam zdobyć uznanie klientów i ugruntować pozycję firmy na rynku. Cechuje nas wysoki poziom profesjonalizmu oraz indywidualne podejście do każdej osoby, z którą podejmujemy współpracę. Podczas wykonywania usług szczególną wagę przywiązujemy do komunikacji, ponieważ najważniejsze jest dla nas Twoje zadowolenie.

Świadczymy kompleksowe usługi monterskie, głównie w takich obiektach użyteczności publicznej jak: szpitale, przychodnie, hotele, gabinety lekarskie, hale sportowe, sale gimnastyczne, urzędy miejskie, uniwersytety, szkoły, biura ... i wiele innych.