Wykładziny

Wykładziny obiektowe PCV

    

Sięgając po dostępne w naszej ofercie wykładziny PCV, decydujesz się na zakup produktów pochodzących od najlepszych producentów. Obecnie możemy poszczycić się współpracą z europejską i światową czołówką w branży.

Montaż wykładzin PCV to gwarancja długotrwałej, odpornej na uszkodzenia i łatwej w utrzymaniu czystości podłogi. Ten rodzaj wykładzin charakteryzuje się specjalną warstwą ochronną, która zapewnia im wyjątkową wytrzymałość i wysoką odporność na działanie substancji chemicznych, zarysowania oraz plamy.

Świadczymy również usługi niezbędnego przygotowania podłoża do montażu wykładzin PCV, czyli gruntowanie, szlifowanie oraz wylanie masy samopoziomującej.

Wykładziny PCV sprawdzą się najlepiej w: szpitalach, wszelkich obiektach służby zdrowia, klinikach, restauracjach, gabinetach lekarskich, obiektach sportowych, galeriach handlowych, placówkach edukacyjnych.

wykladzina2


    

Wykładziny obiektowe dywanowe

wykladzina dywanowa

Dostępne zarówno w formie rolek, jak i płytek, są powszechnie wykorzystywane np. w biurach z uwagi na swoje liczne zalety. Charakteryzują się miękkością, ciepłem i doskonałą zdolnością do redukcji dźwięków, co zwiększa komfort pracy.

Wspomniane płytki dywanowe to praktyczne rozwiązanie, zwłaszcza w przypadku, gdy konieczna jest szybka wymiana uszkodzonych fragmentów. Elastyczność w układaniu umożliwia tworzenie różnorodnych wzorów i kombinacji kolorystycznych, co wpływa na estetykę pomieszczenia.

Wykładziny obiektowe dywanowe zostały stworzone z myślą o intensywnym użytkowaniu, cechując się znakomitą wytrzymałością na ścieranie i na inne uszkodzenia, co sprawia, że są idealnym wyborem dla miejsc o dużym natężeniu ruchu.

Wykładziny dywanowe sprawdzą się najlepiej w: biurach, hotelach, restauracjach, teatrach, kinach, przedszkolach.


    

Wykładziny sportowe

     

Jako dystrybutor wykładzin sportowych firmy Tarkett, specjalizujemy się również w ich montażu, natomiast nie świadczymy usług związanych z montażem konstrukcji drewnianych.

Dzięki szerokiej gamie nawierzchni sportowych o doskonałych parametrach Tarkett Sports pomoże Ci w realizacji każdego projektu – od małej siłowni rekreacyjnej po budowę całkowicie nowego obiektu sportowego

Obiekty sportowe coraz częściej wykorzystywane są również do innych celów, takich jak organizacja egzaminów, wyborów powszechnych, czy szkolnych imprez. Z tego powodu przeznaczenie sali jest jednym z kluczowych elementów, które należy wziąć pod uwagę podczas projektowania pokrycia podłogowego. Zróżnicowana oferta Tarkett Sports stanowi odpowiedź na wszystkie wymagania.

Wykładziny sportowe Tarkett sprawdzą się najlepiej w: szkołach, siłowniach, halach sportowych.

wykladzina sportowa


Nasi partnerzy